RECENZE

Vaše recenze posílejte na kapigraf@kapizone.cz

 

 

 

 

 

 

 

vývoj aplikací a internetových stránek na zakázku pro Windows

„Dlouho jsem hledal jednoduchý SW (bez instalace a bez dalších složitostí) na prohlížení a analýzu dat, která ukládá v pětiminutových intervalech náš řídící systém v průběhu roku. Data byla ve formátu CSV, 20 vstupů. Pro Excel absolutně nepoužitelné. Po prvotních potížích se zobrazováním autor odladily drobné chybičky. Za cenu licence je to výborný nástroj pro prohlížení prakticky jakýchkoli dat z kterýchkoli datalogerů. Je tam i slušný grafický výstup. Za  výhodu považuji i fakt, že autor je ochoten přihodit funkce, které by člověk potřeboval.“

J.Pospíšil

„Program Kapigraf na první pohled možná neoslní grafickým provedením, nicméně svou funkčností a produktivitou je těžko nahraditelný.
Program slouží především pro grafické vykreslení naměřených dat a jejich tisk či export. Dokáže zpracovat celou řadu datových formátů a snad téměř neomezenou velikost souboru. Grafické vykreslení naměřených dat dříve složitě prováděné v těžkopádném Excelu je pomocí Kapigrafu dílem okamžiku. Kapigraf umí být velmi efektivní, je však nezbytné znát kombinaci ovládání pomocí tlačítek myši a klávesnice.
Program obsahuje celou řadu pro Excel nedosažitelných vychytávek (posouvání grafu myší, přepínání křivek mezi hlavní a vedlejší osou jedním klikem myši, výpis vybraných hodnot z grafu jedním klikem myši, filtrování dat, náhrada polynomem ve vybrané oblasti, atd.).
Velkou zbraní Kapigrafu je také možnost automatizace zpracování dat pomocí dávkového souboru, který lze nakonfigurovat pro daný účel a vykreslení je poté automatické.
Vývojář programu je navíc velmi vstřícný a rychlý při zapracování dalších individuálních požadavků zákazníků.
Program Kapigraf rozhodně stojí za zakoupení, jeho možnosti dalece přesahují nastavenou cenu pro komerční využití.“

T.Hrachovský

„Hledal jsem na webu nějaký program pro grafickou reprezentaci dat. Vyzkoušel jsem jich několik, ale „KaPiGraf“ nemá prakticky pro svou funkčnost a produktivitu konkurenci.

Nějakou dobu ho používám a nenarazil jsem zatím na formát, nebo velikost souboru, kterou by tento SW nedokázal zpracovat.

Grafická reprezentace dat není tak sofistikovaná jako v excelu, ale to je oproti možnosti rychlého zoomování, posouvání grafu myší, přepínání křivek mezi hlavní a vedlejší osou,  excelentní možností měnit rozsah os, atd. minoritní věcí

Super je zpracování dat pomocí dávkového souboru, který pomáhá při spolupráci s kolegy – není nutné nic konfigurovat a na jeden klik se zobrazí přesně ta data která jsou třeba.

Program KaPiGraf stojí rozhodně za pořízení, já jeho zakoupení rozhodně doporučím v naší firmě.“

J.Jaskula

 

Textové pole: PROGRAMY
Textové pole: KAPIGRAF
Textové pole: VIDEA
Textové pole: KONTAKT
Textové pole: DISKUZE
Textové pole: POČASÍ
Textové pole: FÓRUM